• Wpisów: 315
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 12:55
  • Licznik odwiedzin: 48 019 / 2081 dni
 
neonlights
 
I'm Lovatic: Kochani moi,

Wpis inny niz wszystkie. Chcę Was tylko poinformować, że przez jakiś czas nie będzie mnie tutaj. Spowodowane jest to moimi wakacjami, na które w końcu się wybieram. Chcę odpocząć od życia codziennego, dlatego bardzo rzadko będę sięgać po telefon i Internet.

Normalnie nie pisałabym tego, jednak podczas mojej nieobecności mam do Was ogromną prośbę...

Już od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy to co robię ma sens. Zakładając bloga ponad 5 (!) lat temu chciałam podzielić się z innymi moją miłością do Demi. Większość osób ma ją za gwiazdkę Disney'a z problemami alkoholowymi. To nie jest tak. Trzeba poznać jej historię, żeby to zrozumieć. Chciałam mieć swoje miejsce, gdzie będę pokazywać, że jest ona mądrą i piękną kobietą, a przede wszystkim z potężnym głosem. Poprzez cytaty, ciekawostki i teksty piosenek chciałam, żeby chociaż połowa osób zmieniła o niej zdanie i przekonała się, że nie miała racji oceniając ją po wyglądzie lub przeszłości.

Mam tutaj grono moich stałych obserwatorów, którzy komentują moje wpisy, i z tego miejsca chciałabym im podziękować. Cieszę się, że tu jestem i że Wy tu jesteście. Ze mną.

W czasie moich wakacji chciałabym żebyście mi pomogli. Pomogli zdecydować czy moja praca przynosi efekty. Nie prowadzę bloga dla siebie. Ja juz naprawdę dużo wiem o Demi, znam jej piosenki, teksty, ciekawostki. Robię to dla Was. Żebyście też mogli się choć trochę o niej dowiedzieć.

Dlatego chcę, żebyście powiedzieli mi przede wszystkim czy dalej to prowadzić. Jeśli tak to czy chcecie więcej ciekawostek, cytatów albo tekstów, bo tak naprawdę na moim blogu te trzy rzeczy są najczęstszymi wpisami. Czy może chcecie więcej dowiedzieć się o mnie i o tym co się dzieje w moim życiu. Może wpis jak udały się moje wakacje i dodam zdjęcia, które zrobię. Czy może częściej zmieniać zdjęcie profilowe i tło. No nie wiem. Chcę poznać Wasze zdanie. Jeśli nie chcecie napisać z konta na pingerze, napiszcie jako gość. Dajcie mi po prostu znać co o tym wszystkim sądzicie.

Nie usunę bloga, dałam słowo jednej dziewczynie, że nigdy jej tutaj nie opuszczę (i dotrzymam słowa Anetko ❤). Po prostu przestanę dodawać wpisy, jeśli tak zdecydujecie.

Przepraszam za tak długi wpis. Ale chcę żebyście mieli jakiś wpływ w mój blog. Czekam na wasze opinie.
A w związku z tym, że zaczęły sie wakacje, życzę Wam udanego wypoczynku. Ja na pewno odpocznę i wrócę z ogromną energią i zapałem.

Do usłyszenia kochani, nie bójcie się napisać, co myślicie. Przyjmę wszystko na klatę :D

Kocham Was
B.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego