• Wpisów: 315
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 12:55
  • Licznik odwiedzin: 48 019 / 2081 dni
 
neonlights
 
Czas na podsumowanie minionego roku. Nigdy tego tutaj nie robiłam, ale 2018 rok należał zdecydowanie do mnie. Praktycznie w każdym miesiącu zdarzyło się coś miłego, ale też zdarzały się sytuacje przykre. W Sylwestra obiecałam sobie że to będzie mój rok i tak się rzeczywiście stało. :) Zapraszam do przeczytania! :*

Dodałam na blog 27 wpisów.
Przeczytałam 20 książek.
Obejrzałam 3 seriale.
Obejrzałam 29 filmów.

(Mogę podać tytuły ale nie wiem, czy każdy chce to wiedzieć)

*** STYCZEŃ ***
Zdałam moje upragnione prawo jazdy. Nieopisane szczęście i jedno z największych marzeń spełnione. :)

*** LUTY ***
Na początku lutego dostałam pracę w butiku odzieżowym. Bardzo lubiłam tę pracę i zawsze wspominam ją z uśmiechem na twarzy. :)

*** MARZEC ***
Pracowałam od poniedziałku do piątku więc cały marzec zleciał mi na pracy. :)

*** KWIECIEŃ ***
W tym miesiącu zaczęłam rozglądać się za jakimś samochodem. I udało się! W kwietniu kupiłam swoje pierwsze autko! :* :*

*** MAJ ***
Jak szybko i prosto dostałam pracę, tak szybko ją straciłam. Było mi przykro, ale z drugiej strony byłam za bardzo podekscytowana faktem, że mam swoje auto że nie przejmowałam się tym za bardzo. Od razu spieszę z wytłumaczeniem - nie wyrzucili mnie,po prostu sklep ze stacjonarnego przeniósł się na internetowy.:)

*** CZERWIEC ***
Po raz pierwszy z moim rodzeństwem zorganizowaliśmy sobie wakacje i pojechaliśmy nad morze. Kocham morze dlatego ten wyjazd był kolejnym moim spełnionym marzeniem. Do tej pory wspominając tą wycieczkę jestem wzruszona. Jedno z najpiękniejszych rzeczy, jakie mnie spotkały nie tylko w tym roku, ale w całym życiu. :)

*** LIPIEC ***
Odebrałam dyplom z kursu, który zaczęłam we wrześniu tamtego roku. Dzięki niemu mam dodatkowy zawód. Poza tym świat obiegła informacja że Demi walczy w szpitalu o życie po przedawkowaniu narkotyków. To było bardzo przykre, Demi jest już częścią mojego życia, dlatego bałam się o nią i o to co bedzie dalej.

*** SIERPIEŃ ***
W sierpniu wydarzyło się coś niesamowitego i nawet powiedziałabym że niemożliwego. Moja Anetka (nickola13.pinger.pl) napisała mi, że wybiera się na koncert swojego ulubionego zespołu, który mial miejsce w moim mieście - Krakowie. Oznaczało to tylko jedno, że obie musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby sie chociaż na chwile (po raz pierwszy od 4 lat naszej przyjaźni tutaj!!) zobaczyć. I stało się! Spędziłyśmy ze sobą cały dzień spacerując i zwiedzając Kraków. I kolejne marzenie w tym roku spełnione! Dziękuję Ci Anetko za to. Nie mam się co rozpisywać, Ty wiesz wszystko. Tak jak Demi jesteś częścią mojego życia i nikt i nic tego nie zmieni. Kocham Cię i dziękuję za wszystko ♥ ♥ ♥ Poza tym w sierpniu i Demi i Anetka mają urodziny, wiec to szczęśliwy miesiąc. A no i byłam na jedynym w tym roku weselu mojej kuzynki. :)

*** WRZESIEŃ ***
Dostałam moją obecną pracę. Nie jest to szczyt marzeń, ale zawsze coś. :)

*** PAŹDZIERNIK ***
Oprócz wyjazdu na jeden dzień do Katowic z moją koleżanką chyba nie wydarzyło się nic ciekawego. Praca, praca, praca. :)

*** LISTOPAD ***
Praca pochłonęła większość mojego czasu, wiec i w tym miesiącu nie było nic ciekawego. :)

*** GRUDZIEŃ ***
Cały czas pracuje, mam w planach jeszcze w tym miesiącu wybrać sie na łyżwy, moja siostra namawia mnie na wyjście do klubu wiec może jakaś impreza przed Sylwestrem. Za 4 dni Wigilia i znów Święta. :)


Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie tego postu. Chciałam się z Wami podzielić wydarzeniami, które spotkały mnie w 2018. :* To był wyjątkowy rok. Chyba najlepszy z dwudziestu jeden, które mam już za sobą :)


A Wam wszystkim chciałabym już teraz życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nowym 2019 roku! Spełniajcie swoje marzenia i bądźcie szczęśliwi!

Do usłyszenia w styczniu!

♥ ♥ ♥ ♥

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego